Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Sternick jest częścią Grupy Aveex

Biuro
+48 781 40 51

Michał Tomasik
+48 530 350 500

Zajmujemy się projektami interaktywnymi.

Strony i serwisy WWW, aplikacje, Fan Page Facebook, Internet Relation, Social Media, Technologie IT, Multimedia, Optymalizacje SEO, Webmastering, Flash, Audyty Stron WWW, Web Usability, E-commerce, Hosting.

Zapraszamy do Portfolio, tam zamieściliśmy kilka ostatnich projektów.

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


Wypełniając formularz kontaktowy, przyjmujesz do wiadomości, że twoje dane osobowe będą przetwarzane przez "Aveex” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla M.ST.WARSZAWY w WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod numerem KRS 0000325262, NIP 525 24 48 464 jako Administratora Danych Osobowych. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, dane osobowe wprowadzane przez formularz będą przetwarzane przez "Aveex” Sp. z o.o. w celu wystosowania odpowiedzi na zapytanie oraz prowadzenia ewentualnej korespondencji.
Wypełniający formularz przyjmuje do wiadomości, że:
1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla prowadzenia korespondencji,
2. na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: "Aveex” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
t Twitter f Facebook g Google+